Těhotenská masáž

je relaxační a uvolňující proces. Masérské tahy jsou velmi jemné a plně přizpůsobené na míru klientky,

se zaměřením na místa, která kvůli rostoucímu bříšku trpí nejvíce –  šíje, ruce a nohy  Právě na otoky nohou, častý problém těhotných, jsou relaxační masáže dobrým receptem.

„Bříško se nemasíruje, ale v případě zájmu klientky si může ona sama v propojení s celou masáží bříško jemně hladit. Důležité je, aby se nevyvíjel tlak na bederní oblast,“

Masáž provádíme po dokončeném čtvrtém měsíci těhotenství. 

Samozřejmě, že těhotenské masáže mají i svá omezení, ženy by na ně neměly choditv prvním trimestru, později – pokud tedy nemají rizikové těhotenství – mohou bez obav.

Pokud váháte, poraďte se vždy s lékařem. 

Obecně by se masážím měly vyhnout těhotné s cukrovkou, průjmy a nejasnými bolestmi břicha. Nejsou vhodné ani pro ženy, které těhotenství mimořádně špatně snáší: zvrací, jdou na ně mdloby a mají příliš vysoký nebo nízký tlak.

Postup masáže:

Masáž provádíme v leže na zádech a na boku.

  • celé dolní končetiny
  • šíje a mezi lopatkami
  • celé ruce a prstíky
  • Dárek – ovocný pohár ovoce s kopcem  šlehačky

Cena masáže: 720  Kč ( 60 min.)

Zvláštností této masážní techniky je to, že působí jak na ženu, tak na dosud nenarozené dítě. Maminka se během těhotenské masáže naladí na své miminko. Pravidelné masáže pro těhotné ulehčují průběh těhotenství i porodu. Masáž končetin přispívá k rychlejšímu toku lymfy a ke zlepšení celkového pocitu ženy.

Vaše masérka paní Jarmila Městecká  má profesionální praxi 25 let  z toho 15 let ve zdravotnictví.“